Zlínská 50

SLOVO ZÁVĚREM

SLOVO ZÁVĚREM

Ahoj závodníci, fanoušci. Od závodu uběhly tři dny, ale my stále ,,závodíme" :-) . Vytřídili jsme odpady, vyčistili les a areál závodu, umyli a vrátili bannery a vlajky, napsali články na cyklistické weby a do novin, zpracovali fotogalerie, poděkovali sponzorům... Teď ještě doděláváme oficiální video... Je toho pořád hodně. Je to však práce velmi příjemná. Hřeje nás dobrý pocit ze závodu a z množství vašich pozitivních ohlasů!

           Letos byly přípravy obzvláště náročné. Vše začalo už v březnu, kdy jsme se dověděli, že nebudeme moci jít na starou trasu... pak přišel stále se prodlužující termín dokončení parkoviště u Prioru, komplikace v podobě přejezdu hlavní silnice na novou trasu z tehdy zamýšleného zázemí pod Velkým kinem, hledání a nalezení nového areálu pod Sportovní halou... Starostí bylo opravdu hodně. Ale Zlínskou 50 máme rádi, a proto jsme si nechtěli připustit zánik nebo přerušení tradice (i když k tomu už v něktěrých chvílích nebylo daleko). Cítili jsme velkou podporu okolí, hodně závodníků a fandů nabízelo pomoc a to nám dávalo sílu. Za tuto podporu moc děkujeme! Je to přeci závod nás všech...

           Na nové trase v okolí zlínského Majáku jsme chtěli původně zůstat jen do doby, než bude zrušen zákaz vstupu do lesů v Želechovicích, Lípě a Horní Lhotě. Velmi nás překvapily a POTĚŠILY  vaše reakce ihned po závodě a několik velmi pozitivních emailů na novou trasu. Chválili jste atmosféru, fans zonu (za kterou děkujeme kamarádovi Pepovi Bednaříkovi a jeho kolektivu smile ). Psali jste, že trasa měla spád, byla originální a přimlouvali jste se za zachování tohoto formátu. Ano mělo to i svá negativa - hlavně předjíždění závodníků z 15km trasy o kolo. I za tyhle tipy děkujeme.

To bychom ale dokázali odstranit: start krátké trasy v 11:00, start dlouhé trasy ve 12:30. Nově máme v jednání i pasáže, které jsme letos neměli povoleny - průjezd přímo okolo hradu Malenovice, vytvoření druhé fans zony, na dlouhém asfaltovém výjezdu od Malenovic by se dal přidat kousek terénu, drobné prodloužení trasy na celkových 46 km.  

Ale starou trasu máme taky moc rádi - Baťova dálnice, Lípská vyhlídka, Želechovické paseky, Komonec, Provodov, Filmové ateliéry... To všechno je neopakovatelné.

V současné chvíli zvažujeme, pokud by se zrušila karanténa Afrického moru prasat, ZDA JÍT NA STAROU TRASU, ČI ZŮSTAT NA TÉ LETOŠNÍ. 

Protože Zlínskou 50 děláme pro vás, budeme rádi za zpětné reakce, tipy a nápady. Prosím pište na ondrej.kobliha@cyklotrenink.com

             Závěrem bychom rádi poděkovali za nasazení závodníků, férové a slušné chování na trati, fair play a dobrou náladu. Pořadatelům děkujeme za pomoc na trase, při prezentaci, stavbě areálu a úklidu. Sponzorům a partnerům za podporu cyklistiky a sportu. Bez vás bychom nebyli schopní vytvořit Zlínskou 50 v takovém rozsahu a s takovým zajištěním. VÁM VŠEM PATŘÍ JEŠTĚ JEDNOU VELKÝ DÍK!!!

Těšíme se na vás příští podzím na vašem závodě Zlínská 50!

 

Hezký den přeje Ondra Kobliha a kolektiv pořadatelů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět

Naši partneři

Generální partner

Partner

Hlavní partneři

Partner Partner Partner Partner Partner

Partneři

Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner

Dodavatelé

Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner

Mediální partneři

Partner Partner Partner Partner"Zlínská 50 je podporována statutárním městem Zlínem a Zlínským krajem"