Zlínská 50

IMUREGEN

IMUREGEN

 

POCTIVÉ ČESKÉ DOPLŇKY STRAVY NEJEN PRO LEPŠÍ SPORTOVNÍ VÝKON

 

Naším partnerem je už třetí rok česká firma IMUREGEN. Na Zlínské 50 zajišťuje pitný režim na občerstvovacích stanicích a dodává ceny pro vítěze a do toboly, takže už jste se s jejich přípravky určitě setkali. smile

 

Letos poprvé nás navštíví IMUREGEN se svým stánkem, kde budete moci o těchto produktech podebatovat, podívat se na novinky a přípravky, které si oblíbila i česká cyklistická špička – např. Jarda Kulhavý nebo Honza Škarnitzl, si zde zakoupit.

 

A co to vlastně ten IMUREGEN je?

 

Pod značkou IMUREGEN vystupují doplňky stravy vhodné pro celou rodinu, s více než šedesátiletou tradicí, vyvinuté předními československými imunology a lékaři.

Firma IMUREGEN přináší komplexní sportovní nápoj využívající přírodní sílu rostlin (např. ginkgo biloba, ženšen, schizandra, leuzea, eleuterokok – čertův kořen, atd.) v kombinaci s nukleotidy, peptidy, vitamíny a minerály a dalšími účinnými látkami pro silnou imunitu a maximální zefektivnění sportovního výkonu.

Vědecky sestavená a testovaná receptura zajišťuje kombinaci toho nejlepšího povoleného přírodního dopingu. Pro podporu při tréninku i pro následnou regeneraci nyní postačuje pouze jeden nápoj!

 

Více informací na internetových stránkách: www.imuregen.cz

 

 

 

 

Zpět

Naši partneři

Generální partner

Partner

Hlavní partneři

Partner Partner Partner Partner Partner

Partneři

Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner

Dodavatelé

Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner

Mediální partneři

Partner Partner Partner Partner"Zlínská 50 je podporována statutárním městem Zlínem a Zlínským krajem"