Zlínská 50

INFORMACE PŘED ZÁVODEM

INFORMACE PŘED ZÁVODEM

Ahoj všem! :-)

Závod se blíží, a tak bychom rádi připomněli několik praktických informací. Parkování závodníků bude zajištěno zdarma na parkovišti pod Velkým kinem a na parkovišti Březnická. Obě jsou na dohled zázemí startu a cíle, nebudete muset daleko šlapat :-) mapa zde . Prezentace bude otevřena od 8:30 do 11:00. Prosíme, abyste nenechávali vše na poslední chvíli. Start 50km trasy je naplánován na 12:00, 20km trasa odstartuje o 15 minut později. Při závodě se bude o vaši bezpečnost starat 60 dobrovolníků, v pohotovosti budou 4 záchranáři s terénní čtyřkolkou, sanitkou a lékařským vozem. V cíli bude připraven stan záchranářů na ošetření drobných oděrků. Doufáme a moc si přejeme, abychom této služby nemuseli využít... Dbejte prosím pokynů pořadatelů a buďte k sobě ohleduplní :-)

Po závodě se těšte na voňavou sprchu v podchodu k 21. budově. Sprchy budou pro závodníky zdarma po předložení lístku, který obdržíte na prezentaci.

Vybrat si můžete ze dvou jídel: pohankové rizoto a boloňské špagety. Pro doprovod bude přichystán gulášek a opékané párky. 

Vyhlášení výsledků proběhne v 16:00. V rámci doprovodného programu se těšte na vystoupení mažoretek z Holešova, mistryň ČR 2016. A pozor!! To není všechno! :-) Protože máme štědré sponzory, bude oproti původnímu plánu zařazena ihned po dekorování vítězů i tombola. Můžeme zmínit adrenalinový let s RED BULL v Hradci Králové, ubytování ve Velkých Karlovicích (nápověda: tady jezdí i Zuzka Hejnová :-), výlet na koloběžkách, zapůjčení elektrokol a elektromotorek, balíčky s cyklistickým materiálem FORCE, profesionální lékařské vyšetření s následnou trenérskou konzultací a treninkem zdarma a další. A pro ty, kteří budou mít v zimních měsících od kola volno a budou mít roupy, máme přichystány křupky z Pohankového mlýna z Frenštátu pod Radhoštěm :-D 

Na přípravě jsme pracovali s láskou usilovně celý rok, těšíme se na vás! :-)

Vaši pořadatelé ze Zlína. :-)

 

 

Zpět

Naši partneři

Generální partner

Partner

Hlavní partneři

Partner Partner Partner Partner Partner

Partneři

Partner Partner Partner Partner Partner Partner

Dodavatelé

Partner Partner Partner Partner Partner Partner

Mediální partneři

Partner Partner Partner Partner"Zlínská 50 je podporována statutárním městem Zlínem a Zlínským krajem"