Zlínská 50

PŘEDSTARTOVNÍ INFO ZLÍNSKÉ 50

PŘEDSTARTOVNÍ INFO ZLÍNSKÉ 50

Start Zlínské 50 se blíží!!! Dovolte nám připomenout nejdůležitější informace.

 

Na začátek ty méně populární, ale v dnešní všem známé situaci nezbytné…

I tak jsme velice vděční, že náš srdcový ZÁVOD může doslova za pět minut dvanáct vůbec proběhnout. Věříme, že vy také a že si závod ve zdraví a s dobrou náladou společně užijeme!

 

Tak tedy:

Prosíme všechny účastníky závodu, aby nosili roušky (ve vnitřních prostorech a venku alespoň v místech s největší koncentrací lidí) a dodržovali ,,pravidlo 3 R,, (roušky, ruce, rozestupy).

Na prezenci prosím dodržujte předepsané rozestupy a mějte nasazenou roušku.

Startovat se bude v koridorech po 50 závodnících, mezi koridory budou 3m rozestupy. Řazení do koridorů bude probíhat podle startovních čísel. Závodníci na dlouhé trase se budou řadit do předních koridorů, závodníci na krátké trase budou startovat ze zadní části (bude označeno dle startovních čísel). Závodníci na krátké trase s ambicí na výhru mohou požádat o divokou kartu komentátora závodu Pavla Mrázka. Na startu mějte prosím nasazenou roušku nebo nákrčník přes ústa a nos.

Vyhlášení vítězů na krátké trase začne v 15 hodin, na dlouhé trase v 16 hodin.

Losování tomboly proběhne půl hodiny před startem závodu, tedy v 11:30. Toto losování bude veřejné, ale pro ceny se každý zvlášť dostaví až po závodě do KOMA modulu, kde byla prezence. Na stejném místě bude také vyvěšen seznam výherních startovních čísel.

Z důvodu bezpečnost jsme byli nuceni ,,osekat,, také doprovodný program. K poslechu a zpříjemnění atmosféry bude hrát skupina Los Playboys s Rudou Janošem, známým to cyklistou z Bystřice pod Hostýnem ;-)

 

Zázemí závodu najdete stejně jako vloni pod sportovní halou Datart.

K parkování použijte bezplatné parkoviště Březnická nebo parkoviště pod Velkým kinem.

 

            Prezence bude probíhat v zázemí závodu od 8:30 do 11:00, letos přímo u sportovní haly v KOMA modulech. Prosím nenechávejte vyzvednutí svého startovního čísla na poslední chvíli. Seznam předem přihlášených závodníků můžete zkontrolovat zde. Pokud jste se nepřihlásili předem, můžete tak učinit do 10:30 na místě (nachystejte si hotovost, platba kartou bohužel není možná). Startovních čísel, jídla a piva je dostatek. Nemusíte mít strach přihlásit se až na místě, na všechny se dostane.

 

     

            Start závodu na 42 km i 15 km je ve 12:00.

 

            Příjezd vítěze krátké trasy očekáváme ve 12:30, dlouhé trasy ve 13:20. Mezi favority závodu patří Tomáš Višňovský (Česká spořitelna-Accolade), nejlepší slovenský maratonec a šlapat na paty mu bude úspěšný český reprezentant Michal Bubílek (Kross Bikeranch Team). Bude zajímavé sledovat, jak se s těmito profesionálními závodníky dokážou popasovat naši úspěšní amatérští závodníci Tomáš Strnka, Vojta Neradil, Adam Pilčík, Pavel Žák a další.

 

            Závodníci mohou využít sprch uvnitř sportovní haly Datart. K dispozici bude také mytí kol. V cíli se můžete těšit na teplé jídlo, doplnit tekutiny můžete pivem Zubr, pro abstinenty, řidiče a další odpůrce alkoholu bude na výběr Kofola, voda Rajec a nealkoholické pivo od Zubru.

 

          

Harmonogram závodu:

 

8:30 – 11:00    Prezence

 

8:30 – 10:30    Možnost přihlásit se do závodu na místě (prosím nachystejte si hotovost         v českých korunách)

  

12:00               Start závodu (trasa 42 km a 15 km)

 

12:30               Předpokládaný příjezd prvního závodníka z krátké trasy

 

13:20               Předpokládaný příjezd prvního závodníka z dlouhé trasy

 

13:00 – 14:30 Kapela Los Playboys

 

15:00               Vyhlášení vítězů na krátké trase

 

16:00               Vyhlášení vítězů na dlouhé trase

 

 

Předpověď hlásí na neděli jasno až polojasno a krásné teploty kolem 20 stupňů.

 

 

Těšíme se na vaši účast!!! A letos o to více, že Zlínská 50 je možná na dlouhou dobu jedním z posledních závodů, který si můžete zajet. Věřte, že jsme do příprav investovali velké úsilí, nenechali se ničím odradit a snažili se, aby se závod proslulý přátelskou atmosférou pro VÁS mohl uskutečnit.

Sportu zdar!

Vaši pořadatelé

 

 

Zpět

Naši partneři

Generální partner

Partner

Hlavní partneři

Partner Partner Partner Partner Partner

Partneři

Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner

Dodavatelé

Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner

Mediální partneři

Partner Partner Partner Partner"Zlínská 50 je podporována statutárním městem Zlínem a Zlínským krajem"