Zlínská 50

Vyjádření k nastalé situaci epidemie

Vyjádření k nastalé situaci epidemie

Vážení sportovní přátelé, závodníci.

 

Rádi bychom vás informovali o opatřeních vůči našemu závodu, které vydala vláda ČR tento týden. Po konzultacích s Hygiemickou stanicí ve Zlíně jsme dospěli k závěru, že je možné Zlínskou 50 realizovat v plném rozsahu. Chystáme vše tak, abychom spolnili vládní a hygienická nařízení. 

V pátek ministr zdravotnictví avizoval příchod dalších možných opatření, které zveřejní příští týden. Situaci budeme sledovat a budeme vás informovat. Stále platí náš slib, že v případě zrušení závodu z nařízení Vlády ČR, nebo Krajskou hygienickou stanicí ve Zlíně budeme všem vracet startovné v plné výši.

Věříme, že si společně užijeme přístí sportovní neděli ve Zlíně.

 

PS: My stále dále pokračujeme v přípravách na plný plyn! laughing V průběhu týdne jsme dočistili trasu, připravili dárky pro předem přihlášené, vychystali ceny pro vítěze, potiskli plachtu za stupně vítězů, vyzvedli trička pro pořadatele, dovezli 6 ,,beček'' od ZUBRU cool a pitný režim od Kofoly a Rájce.  Dnes chystáme prezentaci... Je toho spoustu co je potřeba připravit. Proto nepolevujeme, makáme a těšíme se na vás. smile

 

Vaši pořadatelé.

 

 

 

 

Zpět

Naši partneři

Generální partner

Partner

Hlavní partneři

Partner Partner Partner Partner Partner

Partneři

Partner Partner Partner Partner Partner Partner

Dodavatelé

Partner Partner Partner Partner Partner Partner

Mediální partneři

Partner Partner Partner Partner"Zlínská 50 je podporována statutárním městem Zlínem a Zlínským krajem"